Popüler Tesla Boğası: Bitcoin İçin Güzel Günler Yaklaşıyor!

Shiba sisteminde Metaverse tanıtımı

Popüler Tesla Boğası: Bitcoin İçin Güzel Günler Yaklaşıyor!

Dünyanın en değerli elektrikli otomobil şirketi olarak tanınan Tesla‘nın kurucusu Elon Musk, kripto para sektörüyle arasının iyi olduğu herkes olarak bilinmektedir. Dogecoin hayranı olan Musk, Kripto para'nın baş bayrağını taşıyan Bitcoin‘e de yüksek meblağ yatırımlar yapmış durumdadır.

Tesla kurucusu Elon Musk’ın geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’e ilgisinin artması, tanınan Tesla yatırımcılarının da kripto para sektörüne giriş yapmasını sağladığı bilinmekte.

Popüler Tesla Boğası: Bitcoin İçin Güzel Günler Yaklaşıyor. Tesla şirketinin boğası olarak tanınan Ross Gerber, dün itibariyle resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu. Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunan Gerber, şu sözleri aktardı:

“BİTCOİN İÇİN EĞLENCELİ BİR GÜN YİNE. BTC 23 BİN DOLARA YÜKSELEREK, ÖLDÜĞÜNDEN EMİN KONUŞAN VE ONDAN NEFRET EDENLERE MEYDAN OKUMAYA DEVAM EDİYOR.”

“ŞUNU BELİRTMEKTE FAYDA VAR, BİTCOİNE ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE AYNI HAMAMBÖCEĞİ GİBİ HAREKET ETTİĞİ GÖZLEMLENEBİLİR, HER SEFERİNDE PES EDECEK GİBİ GÖZÜKSEDE YENİDEN AYAĞA KALKMAYI BAŞARAN COİNDİR.”

Popüler Tesla Boğası: Bitcoin İçin Güzel Günler Yaklaşıyor!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin’in 23 bin dolar seviyelerine kadar yükseliş yapması, birçok yatırımcının tekrar ilgi odağı oldu. Bitcoin’i hamamböceğine benzeten Gerber ise, BTC’nin her zaman geri dönmeyi başardığının altını çizmekte.

Hafta sonu piyasalar kapalı olduğundan kaynaklı Bitcoin’deki yükseliş durulmuş her ne kadar olsa dahi, altcoin‘ler halen sert yükselişler gösterdiğini söyleyebiliriz. İleriki zamanlarda ise bu yükselişlerin boğayı sezonunu tekrar getirmesi bekleniyor.

Popüler Tesla yatırımcısı Gerber’de, Bitcoin’in uzun vadede pozitif yükselişler göstereceğini ve böylece boğa sezonunun tekrar görüleceğini belirtmektedir. Tesla yatırımcıları BTC hakkında tekrardan konuşsalar da, Elon Musk halen Bitcoin hakkında hiçbir açıklama yapmamış durumda olduğunu belirtmekte fayda var.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapmış olduğunuz yatırım ve işlemlerden dolayı kâr veyahut zararınız yazar ve kriptohaberciniz.com sorumlu değildir. Yatırım olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


LATEST NEWS

LATEST NEWS

READ MORE
READ MORE
2023-01-23T12:36:26+03:00

Başlık

Go to Top