Lingo Airdrop

  • Date: Aralık 5, 2023
  • Categories:Airdrop

Lingo Airdrop

Lingo, blok zincir teknolojisini kullanarak geleneksel sadakat programı modelini alt üst etmeyi amaçlayan bir Web3 Sadakat Programıdır ve gerçek dünya varlıklarını kullanır. Lingo Airdrop, kullanıcılara ilk Community Reward Token’ını staking yaparak (otel konaklamaları gibi) pasif bir şekilde gerçek dünya ödüller kazanma imkanı tanır, mevcut sadakat programları gibi aktif katılım veya tekrarlayan alımlara ihtiyaç duymaz. Değer yaratma sistemi, gerçek dünya varlıklarıyla desteklenir, bu da projenin genel istikrarını sağlar. Dünya genelinde 150 milyon dolarlık çıkışa sahip olan dünyanın en büyük premium sadakat şirketinin kurucusu tarafından başlatılan Lingo Airdrop, topluluk odaklı bir yaklaşımla 200 milyar dolarlık sadakat programı endüstrisini dönüştürmeyi ve Web3 alanını her gün kullanıcı için gerçek değer, gerçek deneyimler ve anlaşılabilir bir modelle erişilebilir kılmayı hedefler.

Lingo Airdrop, şanslı çekiliş katılımcılarına toplamda 200,000 dolar değerinde LINGO jetonu dağıtıyor. Çekilişe katılmak ve girişler kazanmak için basit görevleri tamamlayın. Ayrıca, her referans için daha fazla giriş kazanın. Toplamda 999 katılımcı, her biri 1,000 LINGO kazanmak üzere rastgele seçilecek.

Adım Adım Kılavuz:

  1. Lingo çekiliş sayfasını ziyaret edin.
  2. E-postanızı doğrulayın.
  3. Şimdi, girişler kazanmak için görevleri tamamlayın.
  4. Ayrıca, her referans için daha fazla giriş kazanın.
  5. 1 Ocak’ta saat 22:30’da kazananlar seçilecek.
  6. Bizi Twitter, Telegram ve Facebook’ta takip etmeyi ve yeni airdropları almak için bültenimize abone olmayı unutmayın!

Gereksinimler:

  • E-posta adresi gereklidir.

Airdrop Bitiş Tarihi: 01-01-2024


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptohaberiniz.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


LATEST NEWS

LATEST NEWS

READ MORE
READ MORE
2023-12-05T01:44:05+03:00

Başlık

Go to Top