Kripto Para Sektörüne Bakışı CZ’den 2023 Hedefi!

Shiba sisteminde Metaverse tanıtımı

Kripto Para Sektörüne Bakışı CZ’den 2023 Hedefi!

Binance CEO’su CZ, sektör için “berbat” bir yıl olan 2022’den sonra “gücünü tekrar kazanacak” yerlerde olduğunu işaret çeken 2023’te daha iyi şeyler olacağını ifade etti.

Binance CEO’su: “İyileşme Bekliyorum”

Geçen günlerde Atina’da düzenlenen önemli bir Binance etkinliğinde konuşan CZ, kripto sektörünün geleceği hakkında açıklamalarda bulundu:

“İyileşme bekliyorum. Bana göre 2022 berbat bir yıldı, son altı ay içine baktığımızda çok fazla olaylar yaşandı. Sektör daha sağlıklı olacağına inanıyorum.”

Fakat CZ, herhangi kesin bir tahminde bulunmak istemedi. Zhao,

“Bizim için önemli olan asıl şey sektörü izlemek ve ardından trend ne olursa olsun onu desteklemeye çalışmak” dedi.

FTX’in krizi ve çöküşü sonrası sorunlar yaşayan kripto şirketleri adına dahi kurtarma girişiminde bulunup bir fon başlatmış olan CEO, konu eski rakibine geldiğinde ise çekinmeden sert şekilde konuştu:

“FTX daha çok Madoff’a benziyor. Yalan söylüyor, ponzi yapıyor. FTX’in çökmesi diğer işlerin kötü olduğu anlamına gelmemektedir.”

Günün ilk saatlerinde Binance, borsanın sağlıklı ve sorunsuz olduğunu göstermek amacıyla Bitcoin ile başlamak üzere yatırımcıların güvenini kazanmak adına rezerv kanıtı sistemini yayınlamıştır. Binance, Bitcoin için hesap bakiyelerinin ve borsanın Bitcoin rezervlerinin anlık bilgilerini herkese açık görüntüledi. Rezervlerinde 582.485 Bitcoin olduğunu açıklarken, kullanıcılarının net 575.742 Bitcoin bakiyesi olduğuna dair görseller paylaştı.

Binance CEO’su CZ, kripto sektörünün “kötü” bir 2022’den sonra “daha sağlıklı” bir yerde olduğunu ve 2023’te daha iyi şeyler beklediğini söyledi.

Kripto Para Sektörüne Bakışı CZ: “İyileşme Bekliyorum”

Atina’da düzenlenen bir Binance etkinliğinde konuşan Zhao, kripto para sektörünün geleceği ile Binance’in sağlam bir konumda olduğunu ve para kazanmaktan ziyade pazarı büyütmeye odaklandığını söyledi:

“Artık yeterince gelirimiz var. Kârı maksimize etmeye çalışmıyoruz. Sürdürülebilir olmak istiyoruz.”

Bunlardan farklı olarak, bir yıl önce startup değerlemelerinin aşırı derecede yüksek olduğunu belirtti ve o zamandan beri makul seviyelere indiğini dile getirmektedir.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptohaberciniz.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


LATEST NEWS

LATEST NEWS

READ MORE
READ MORE
2022-12-17T17:16:41+03:00

Başlık

Go to Top