Elon Musk ve Vitalik Buterin İçin Uzman İsimden Dogecoin Tahmini!

Shiba sisteminde Metaverse tanıtımı

Elon Musk ve Vitalik Buterin İçin Uzman İsimden Dogecoin Tahmini!

Kripto para podcast ve Gokhshtein Media şirketinin kurucusu olan David Gokhshtein, Ethereum CEO'su olarak bilinen Vitalik Buterin ve Twitter'ın yeni patronu Elon Musk’ın Dogecoin’i güncelleştirip geliştirmek adına güçlerini birleştirip birlikte çalışmaya karar vermelerini beklediğini ve Dogecoin tahmini ile takipçileriyle paylaştı.

David Gokhshtein: “Dogecoin adına kritik güncelleştirmeler ve gelecekte yapılacak önemli adımlar için birlikte çalışacağına inanmaktayım.”

Gokhshtein ayrıca, Elon ve Vitalik’in Bitcoin üzerinde beraber çalışmayacağından kesin açıklamalarda bulundu:

“Dogecoin adına kritik güncelleştirmeler ve gelecekte yapılacak önemli adımlar adına birlikte çalışacakları söz konusu olabilir. Bitcoin için birlikte çalışacaklarını sanmıyorum, çünkü Vitalik geçmişte bununla ilgili çalışmalar denedi ve reddedildi, Elon ise şaka olarak başlatılan coin'i son zamanlarda ciddi bir projeye dönüştürmekle ilgilenmektedir."

David Gokhshtein, Elon ile Buterin’in Dogecoin üzerinde güçlerini birleştirmesine inanıyor. Bu varsayımlara inanmasında ki asıl neden ise muhtemelen Vitalik Buterin’in DOGE için yakın zamanda yapmış olduğu açıklamalar olduğu düşünülmekte.

Vitalik DOGE’un da Ethereum gibi merge güncellemesi Proof-of-Stake olarak bilinen konsensüs mekanizmasına geçmesini dile getirmişti.

Bunu bir yıl önce, Eylül 2021’de önermiş ve Ethereum kodunun bu geçiş için kolayca kullanılabileceğini ifade etmişti. 2022 Eylül ayı için Vitalik, katıldığı kripto para zirvesi Mainnet de bunu tekrar dile getirdi.

PoS’a geçişten Dogecoin’in Gelişim Haritası’nda da bahsedilmektedir. Nitekim Vitalik, yalnızca Ethereum’un bir gözlemcisi ve ortak üreticisinden aksine, aynı zamanda 2021 yazında katıldığı Dogecoin Vakfı’nın bir üyesi olarak da bu tür önerilerde bulunmaya hakkı var.

Ethereum ise yıllardır beklenmekte olan merge güncellemesi için proof of stake’e sonunda geçiş yaparak yeni bir çağa adım attı.

Vitalik'in babası Dmitry Buterin, vakfa katılmasının “daha iyi bir coin” adına Dogecoin olmasına yardım edebileceğini twitter üzerinde dile getirmişti.

Ayrıca, Vitalik Buterin birden fazla Dogecoin Vakfı’na yüksek adetlerde DOGE bağışlamıştı. Son olarak Kasım ayında bağışladığı adet sayısı gündeme gelmişti. Vitalik 20 milyon adetlik yüksek değeri vakfa göndermiştir.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptohaberciniz.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


LATEST NEWS

LATEST NEWS

READ MORE
READ MORE
  • Futureverse

Futureverse Airdrop

Aralık 5th, 2023|Airdrop|

Futureverse Airdrop Futureverse, devrim niteliğinde AI ve metaverse teknolojilerinde lider

  • Lingo Airdrop

Lingo Airdrop

Aralık 5th, 2023|Airdrop|

Lingo Airdrop Lingo, blok zincir teknolojisini kullanarak geleneksel sadakat programı

2022-12-25T14:08:31+03:00

Başlık

Go to Top