Binance Japan Toplam Tokeni 100’e Hedefliyor Bloomberg Raporu

Binance Japan Toplam Tokeni 100’e Hedefliyor Bloomberg Raporu

Bloomberg Raporu: Binance Japan

Kaynak: Adobe

Bloomberg raporu: Binance Japan toplam token 100’e hedefliyor. Dünyanın en büyük kripto para borsasının Japon kolonu olan Binance Japan, yakın zamanda tüm hizmetlerini başlatmış olup, token tekliflerini önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor ve yakında en az 100 token sunmayı hedefliyor. Bu, mevcut seçimin yaklaşık üç katı bir artışı ifade ediyor.

Binance Japan temsilcisi Tsuyoshi Chino, token koleksiyonunu çeşitlendirmek istediklerini vurgulayarak, “350’den fazla stok arasından umut vaat eden paraları seçmenin yanı sıra, benzersiz yerel paraları bağımsız olarak keşfedip sunuyoruz.” dedi.

Binance’in Japon şubesi şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Litecoin (LTC) gibi öne çıkan kriptolar da dahil olmak üzere 34 tokeni listeliyor.

Özellikle bu seçim, ülkedeki tüm kripto borsaları arasında en geniş token teklifini temsil ediyor.

Chino, Japonya’nın kripto para manzarasında yenilikçi girişimleri öncülük etmeye kararlı. Bu çaba için sıvı varlık sağlama ve token tekliflerini genişletme amacı önemli bir yer tutuyor. Bu hedefe ulaşmak için borsa, piyasa yapıcılari ve ilgili kurumlarla işbirliği yapmayı planlıyor.

CZ Binance Japan Listelemesi İçin Kolektik Bir Çaba Hedefliyor

Chino, Binance japan toplam tokeni 100’e hedefliyor, olabildiğince hızlı bir şekilde listeleme hedefine ulaşmak için kolektif bir çaba görmeyi hayal ettiğini vurguladı.

Ayrıca, yerel düzenleyici otoritelerin kripto endüstrisinin gelişmesi için uygun bir ortam oluşturmak üzere kapsamlı bir çerçeve kuracakları konusunda iyimserdi.

Chino, “İyi geliştirilmiş düzenlemelerle öngörülebilir bir durum yaratma ve bu ortamda iş yapmaya izin verme konusunda net bir niyet olduğunu hissediyorum.” dedi.

Binance, Sakura Exchange BitCoin (SEBC) satın alarak Japonya’ya geri döndü. Binance, 5 yıllık düzenleyici zorluklar nedeniyle yokluğunun ardından, yerel müşterilere özel bir platform aracılığıyla Japonya pazarına stratejik olarak yeniden giriş yaptı.

Bu dönüş, Binance’in Kasım 2022’de Sakura Exchange BitCoin (SEBC) satın almasıyla kolaylaştırıldı. Binance bu sefer daha sakin bir karşılama sağladı.

SEBC, Mayıs 2023’te faaliyetlerini durdurdu ve Binance Japan K.K. olarak yeniden markalandı.

1 Ağustos 2023’te başlatılan yeni platform, başlangıçta 34 token ile Spot Ticaret, NFT Pazarı ve Kazan ürünlerini sunuyor ve türevleri içermek üzere hizmet genişlemesi planları da devam ediyor.

Başlangıç tarihi itibariyle, Japonya’daki yeni kullanıcılara platforma özel erişim hakkı tanındı. Binance, mevcut kullanıcıların yeni platforma geçişini kolaylaştırmak için çaba sarf etti.

Binance’in global platformunu, binance.com’u, Japonya’da kullananlar için, 14 Ağustos 2023’ten sonra gönderilen ayrı bir bildirimle göç süreci başlatıldı.

Kesintisiz bir geçiş sağlamak için Binance, yeni Müşterinizi Tanıma (KYC) prosedürünü yerine getirme adımlarını detaylandıran e-posta güncellemeleri ile iletişim kurdu. Yerli müşteriler, Kasım sonuna kadar prosedürleri tamamlayacak ve Aralık’tan itibaren Japon koluna geçecek.

Bu özel platform, Binance’in Japonya’nın Web3 girişimlerine katkıda bulunma taahhüdünü kuruyor.

Binance’in açıklamasında, “Japonya sakinlerine adanmış yeni bir platformun lansmanı, Japonya’da sürdürülebilir bir Web3 ekosistemi kurma misyonuna doğru Binance için büyük bir adımı temsil ediyor.” denildi.

Son zamanlarda U.K. ve Hollanda’dan çıkışlar ve Almanya’da lisans almakta yaşanan zorluklarla, bu Japonya’daki gelişme, Binance’in üst yönetimi için şüphesiz olumlu bir adımdır.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptohaberiniz.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


LATEST NEWS

LATEST NEWS

READ MORE
READ MORE
2023-09-02T01:25:26+03:00

Başlık

Go to Top